Cafédrive - Deventer Cafédrive

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Winnaars
1993
A-groep: Joosten Jr - Van de Vegt
B-groep: Vondeling - Stegeman
C-groep: Cohen - De Ridder
1994
A-groep: Haase - De Lind van Wijngaarden
B-groep: Van Dam - Scholten
C-groep: Lodder - Van Beest
1995
A-groep: Haase - De Lind van Wijngaarden
B-groep: Martin - Numan
C-groep: Van der Loo - Tiemens
1996
A-groep: Van Egdom - Fettelaar
B-groep: Martin - Numan
C-groep: Jungerius - Toxopeus
D-groep: echtpaar Bonnema
1997
A-groep: Klarenbeek en Mevius
B-groep: Hoogstraten - Metz
C-groep: Kropveld - Vaessen
D-groep: Dielemans - Holdijk
1998
A-groep: IJzerman - Weber
B-groep: Boeve - Bijleveld
C-groep: echtpaar Van Beek
D-groep: echtpaar Vulink
1999
A-groep: Brand - Boersma
B-groep: echtpaar Van Empel
C-groep: Appeldoorn - Van Veen
D-groep: echtpaar Vegelin
2000
A-groep: Jonker - Van Roosmalen
B-groep: Van de Berg - ten Cate
C-groep: Lodewijks - Theuws
D-groep: Maas - Van Veen
2001
A-groep: IJzerman - Joosten
B-groep: Donk - De Koning Gans
C-groep: Cohen - De Ridder
D-groep: Pelgrim – Stein
2002
A-groep: IJzerman - Joosten
B-groep: Van Geuns - Verhoeven
C-groep: Pelgrim – Stein
D-groep: Harmens – heer Elderink
2003
A-groep: Simons – Peet
B-groep: Van der Berg – Stoop
C-groep: De Muinck Keizer – De Muinck Keizer
D-groep: Christ – Van de Velde
2004
A-groep: Rodijk - Tinselboer
B-groep: Pley - Pley
C-groep: Hegemem - Teering
D-groep: Van IJsendoorn - Schouten
2005
A-groep: Meijer – Van der Voort
B-groep: Numan - Numan
C-groep: Sterling - Zuuren
D-groep: Van de Brink – Van de Brink
2006
A-groep: Rodijk - Tinselboer
B-groep: Van Dijk – Van de Kloet
C-groep: Duiker - Gijswijt
D-groep: Van Alten - Goossen
2007
A-groep: Meijer – Van der Voort
B-groep: De Haan - Hanekamp
C-groep: Van de Gugten - Kropveld
D-groep: Leenders - Stevens
2008
A-groep: Joosten – IJzerman
B-groep: Pieterson – Tielen
C-groep: Herfkens – Maassen
D-groep: Van de Berg – Jansen
2009
A-groep: Meijer - van der Voort
B-groep: Graaskamp – Pelskamp
C-groep: Joosten – Joosten
D-groep: Alma – Valckx
2010
A-groep: Klein – Ter Elst
B-groep: Snel - Valk
C-groep: Haan – v.d. Linden
D-groep: De Croon - Mulder
2011
A-groep: Van Heest - Prins
B-groep: Adriaanse - Adriaanse
C-groep: Bogers - Spierieus
D-groep: Bakker - Blankesteijn
2012
1e plaats: Leo Zeepvat & Paul de Haer
2e plaats: Rob Lemmerman & Gejo Peet
3e plaats: Willy Rutgers & Marjolijn Boot
2013
1e plaats: Willem IJzerman & Richard Joosten
2e plaats: Desiree Logger & Fred Corpeleijn
3e plaats: Ine Kremers & Frank Willemsen

2014
1e plaats: Linda Alma & Mieke Wilmink
2e plaats: Henk Mandemaker & Marcel Reuzel
3e plaats: Arnold Franken & Claartje Kennedy
2015
1e plaats: Hans Veenstra & Hans Eliens
2e plaats: Marga Linssen & Ine De Vrught
3e plaats: Wil Appel & Sjef Peters
2016
1e plaats: Dineke Thomas & Astrid Coerts
2e plaats: Marjolijn Boot & Willy Rutgers
3e plaats: Hans Veenstra & Hans Eliens
2017
1e plaats: Willem IJzerman & Richard Joosten
2e plaats: Coen Matzinger & José Matzinger
3e plaats: Geerling Petersen & Margreet Traa
2018
1e plaats: Peter Heersema & Hans Fettelaar
2e plaats: Rob Lemmerman & Bas van Roosmalen
3e plaats: Gerard Faber & Gerda Faber
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu